ثبت نام | ورود | وضعیت کاربر: میهمان 
02334572160 |
آلوچه بهداشتی باغلار محصولی از شرکت ستاره سالار
 

شركت صنايع غذايي ستاره سالاراولين شركت توليد كندده آلوچه و لواشك هاي بهداشتي در ايران است وبا بيش از نيم قرن تجربه مفتخر است اعلام كند كه  تنها گروه صنعتي متشكل در زمينه توليد انواع آلوچه و لواشك و انواع كنسانتره طبيعي است  كه محصولات متنوع و مرغوبي را براي قشر وسيعي از مصرف كنندگان و طيف گسترده اي از مشتريان توليد و توزيع مي نمايد.
شركت صنايع غذايي ستناره سالار  با سرمايه گذاري وسيع خود در صنايع توليد كننده مواد اوليه و بسته بندي و همچنين در شبكه هاي توزيع و فروش در داخل و خارج كشور، از معيارهاي منحصر بفرد يك مجموعه متشكل صنعتي پيشتاز كه شعار " از باغ تا باغلار  " را پيشه خود ساخته است بهره مند ميباشد.

• مزيتهاي اقتصادي و خدمات متمايز در شركت صنايع غذايي ستاره سالار  موجب گرديده اند كه رشدشركت  بمراتب افزون و سريع تر از رشد بازارباشد.

• شركت صنايع غذايي ستاره سالار ، ضمن ارج نهادن به موضوع كيفيت و مرغوبيت توليدات، به خلاقيت و نوآوري در فعاليتها و توليد محصولات، توجه خاص مبذول داشته به صورتيكه بالغ بر نيمي از فروش كالا در شركت صنايع غذايي ستاره سالار بانام تجاري باغلار از محل توليداتي تحقق يافته كه در دو سال اخير ، طراحي،توليد و به بازار مصرف عرضه گرديده اند.

• شركت صنايع غذايي ستاره سالار  با سازماندهي شبكه تأمين و تدارك مستقيم مواد اوليه ( از جمله سيب درجه يك وتبديل آن به پوره مرغوب در داخل شركت زير نظر مسئولان فني مجرب ) ، در زمينه استمرار در روند ورود مواد اوليه و اجتناب از هرگونه نارسايي و خلل در اين پروسه، حاشيه ايمني  لازم را ايجاد نموده است.

• ستاره سالار  از مواضع مستحكمي در شهرهاي  توليد كننده سيب ‚  زرد آلو ‚آلوچه ‚خرما‚آلو زرد‚ برخوردار است.

•شركت صنايع غذايي ستاره سالار جهت ارزش گذاري براي مشتريان وفادار و محترم خود با انجام سرمايه گذاري هاي كلان اقدام به توليد پوره درجه يك از بهترين مواد اوليه موجود در كشور عزيزمان نموده واين مهم باعث ايجاد مزيت رقابتي قابل توجهي نسبت به ساير رقبا در اين صنعت ميباشد زيرا باعث افزايش كيفيت محصولات توليدي و همچنين كاهش قيمت تمام شده محصولات باغلار شده است و لذا محصولات باغلار از  از اركان اساسي صنعت آلوچه ولواشك  كشورو منطقه خاورميانه باقي خواهد ماند.

باغلار در طول دوران رشد پرشتاب و سريع خود از منزلگاه يك كارخانه كوچك به جايگاه رفيع گروه صنعتي پيشتاز كشور در صنعت آلوچه ولواشك ، همواره تأمين نيازهاي مشتريان، ايجاد رضايت در مصرف كنندگان و پاسخگويي به تحولات بازار را مورد نظر قرار داده است.

باغلار ، به لحاظ كيفيت و مرغوبيت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتريان و با عنايت به سياست مستمر رشد و توسعه، در بسياري از شهرهاي كشور عزيزمان  از اعتبار و شهرت خاصي برخوردار است.


و اكنون با توجه به وفاداري ، اطمينان و اعتمادي كه مصرف كنندگان در ايران و سراسر جهان از خود نشان دادند، شركت ستاره سالار  مسئوليت به مراتب سنگين تري در خود احساس نموده و موجب گرديده است كه اين مجموعه خدمتگزار با جديت و پشتكار بيشتري در جهت ايجاد تندرستي و تأمين نيازهاي مصرف كنندگان جديت نمايد و تمامي اين تلاشها در جهت رضايت مشترياني است كه ارزشمندترين دارائي و ثروت شركت صنايع غذايي ستاره سالار  مي باشند

.لذا سبب شد تا هدف شركت در يك جمله خلاصه گردد :( هدف باغلار سلامتي  كوچكتر ها و بزرگترها)

شركت صنايع غذايي ستاره سالار  نه تنها از ابعاد توليد، فروش و توزيع محصولات ، با قاطعيت تمام رهبريت بازار را در طيف محصولات آلوچه و لواشك  برعهده داشته بلكه از بعد در دسترس بودن كالا توسط مصرف كنندگان نيز باغلار  نسبت به سايرين رجحان دارد.


برنامه ريزي و اقدامات اساسي در بهبود ارزش غذايي محصولات توليدي باغلار  

- روند روزافزون توجه در شركت ستاره سالار  به سلامت جامعه از ابعاد گوناگون

- آگاهي روز افزون از نقش تغذيه سالم و صحيح در احياي سلامت جامعه و كمك به رشد كيفيت زندگي

- آگاهي روزافزون از نقش تغذيه سالم در بخشهاي مختلف جامعه از جمله دانش آموزان و دانشجويان و ورزشكاران كه محصولا ت باغلار  حسب مورد تعيين كننده در احياي سلامت جسمي و مغزي اين گروه ها ايفا مينمايد.

عوامل اساسي موفقيت شركت صنايع غذايي ستاره سالار  :

• ارتباط مستحكم با مشتريان

• داشتن سرعت در گرفتن بازخورد محصولات عرضه شده به بازار و اعمال تغيير مطابق نظرات مشتريان گرامي 
• نوآوري و خلاقيت

• در دسترس بودن كالا
• ايجاد ارتباط مستمر با محاقل و مراكز علمي و تحقيقاتي

توجه به زيبايي بسته بندي محصولات در كنار مرغوبيت كالا